Jakie torebki damskie będą na topie jesienią i zimą 2019/2020?

Jakie torebki damskie będą na topie jesienią i zimą 2019/2020?

W rozpoczynającym się sezonie ochoczo powitamy wszystko, co ekstrawaganckie i nowe. Za to w myśl idei zero waste przetrzymamy stare, ale bez obaw – dobrze już znane torebki damskie pojawią się w niemniej efektownej odsłonie.

Koniecznie na bogato

Torebki na łańcuszku: Uniwersalny i stale przewijający się o tej porze roku element, który dodaje szyku nawet zwyczajnym stylizacjom. Zwłaszcza, że obecny sezon zachęca, by torebka tego rodzaju wreszcie opuściła sale bankietowe i podbijała ulice swoją niewymuszoną elegancją. Jeśli łańcuszek nie wystarczy jako ozdoba, zawsze można postawić na modele obszyte cekinami czy przyprószone brokatem.

Kopertówki: W samym szczycie karnawału nie mogłoby zabraknąć wiecznie modnego klasyka w sam raz do ręki. A żeby nie wydawał się zbyt nudny, przybierze szalone kształty figur geometrycznych – powrócą pamiętane już z letnich wybiegów koła, bezpieczne prostokąty, ale także bardziej futurystyczne bryły. Uważa się je za typowe damskie torebki, więc nabiorą sznytu niemal pościelowego: mogą być pikowane albo wręcz puchowe. Zbyt wymyślny pomysł? Wzór wężowej bądź krokodylej skóry zawsze się obroni.

Torebki miniaturowe: Noszone prawie wyłącznie jako ekstrawagancki dodatek rodem z domku dla lalek. Na czasie jest zwłaszcza model monochromatyczny – można zdecydować się na tradycyjną czerń lub biel, ale najlepiej zaszaleć i na Sylwestra zakochać się w pięćdziesięciu odcieniach czerwieni, będzie ona niepodzielną władczynią barw tego sezonu.

biała torebka

A dla miłośniczek casualu…

Torebki-kuferki: Wracają regularnie i regularnie podejmuje się próbę ponownego ich zinterpretowania. W trakcie powrotu do szkoły i pracy sprawdzą się jako wariacje na temat aktówki, listonoszki, a nawet torby lekarskiej. Najważniejsza zasada: muszą połyskiwać i wyróżniać się misternymi detalami. Nie wzbraniać się przed widocznym logo, które ma wyraźnie rzucać się w oczy.

Shopperki: Wygodne worki nie opuszczają szafy i są nadal wykorzystywane na co dzień, ale mają w sobie więcej blichtru. Elegancji doda im welur, choć w tym sezonie szczególnie poszukiwane są kroje oddające efekt miękkiej, jakby rozleniwionej skóry.