W jakich butach wybrać się w tym roku na Sylwestra?

W jakich butach wybrać się w tym roku na Sylwestra?

Większość kobiet z pewnością już teraz myśli o stylizacji na Sylwestra. Bez względu na to, czy tą szampańską noc spędzi się na domówce, na dyskotece czy na prawdziwym balu, odpowiedni strój jest zawsze pożądany. Doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji są natomiast buty. Na jaką parę zdecydować się w tym roku? Czy postawić na sandały damskie na Sylwestra, czy może wybrać szpilki? Poniżej kilka sugestii i podpowiedzi.

Wygodne i modne damskie sandałki


Sandały damskie na Sylwestra ze sklepu deezee.pl to propozycja dla kobiet, które chcą bardziej wyeksponować stopy. Na tą szampańską noc to kupić sobie na przykład klasyczne czarne sandały na szpilce z paskiem wokół kostki. Takie buty są zawsze świetnym uzupełnieniem każdej stylizacji. Świetnie będą w nich wyglądać kobiety długonogie. W ich przypadku nawet pasek wokół kostki nie sprawi, że noga zostanie optycznie skrócona. Dobrą alternatywą są też sandały wykonane ze skóry w kolorze cielistym. Takie sandałki zwykle są trochę mniej wieczorowe, ale pięknie wyglądają na przykład do sukienek w kolorze złotym czy beżowym, szczególnie jeżeli są one ozdobione za pomocą cekinów lub koralików.

Szpilki na Sylwestra


Drugą doskonałą propozycją butów na Sylwestra są klasyczne szpilki. Można zdecydować się na szpilki w kolorze czarnym lub beżowym, postawić na szpilki ze skóry w kolorze metalicznym, albo wybrać buty brokatowe. Tak naprawdę każda para takich szpilek świetnie sprawdzi się na Sylwestra. Ostateczny wybór może być związany z budżetem przeznaczonym na ten cel. Zwykle najdroższe są szpilki że skóry, ale to też najbardziej uniwersalny model butów na wiele okazji. Brokatowe szpilki będą natomiast bardziej spektakularnym wyborem, choć z pewnością będzie się po nie sięgać rzadziej.